Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa


Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa – Centrum i marka odzieżowa QUIOSQUE rozpoczęły współpracę w ramach kampanii społeczna „Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa”, której celem jest zwrócenie uwagi kobiet na ich zdrowie, zachęcenie do poświęcenia czasu sobie, a w szczególności do wykonania badań profilaktycznych.

Inspirując się Różową Wstążką – symbolem walki z rakiem piersi - projektantki QUIOSQUE stworzyły wyjątkowe t-shirty. Były one dostępne w salonach QUIOSQUE w październiku i listopadzie międzynarodowym miesiącu walki z rakiem piersi. W wybranych salonach QUIOSQUE przez dwa weekendy października była możliwość spotkania i rozmowy z Paniami ze Stowarzyszeń Amazonek.

Aby przekonać Polki do regularnego wykonywania samobadania piersi, marka QUIOSQUE wykonała specjalną ulotkę. Zaprojektowano ją tak, aby łatwo i chętnie z niej korzystać, na przykład podczas wieczornej toalety. Będąc obecne w 12 salonach odzieżowych mogłyśmy nie tylko rozdawać ulotki, ale również w trakcie krótkiej rozmowy z klientką zapytać ją i zachęcić do samobadania piersi i zwrócić jej uwagę na konieczność wykonywania innych badań profilaktycznych. Przez dwa weekendy października prowadziłyśmy tę akcję w 10 miastach Polski: Białymstoku, Elblągu, Olsztynie, Płocku, Siedlcach, Sosnowcu Szczecinie, Świnoujściu Zamościu i w Warszawie.