Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

Our internal goal are


Help women during treatment in hospitals in their life from the point they face the cancer diagnosis: how to cope with this situation, how to fight the disease, how to live after the treatment.(…)

czytaj więcej

Poradnia Amazonki


Poradnia Amazonki jest przedsięwzięciem, mającym na celu udostępnienie pomocy osobom potrzebującym. W poradni informacji udzielają eksperci z wielu dziedzin. Kontakt z nimi możliwy jest(…)

czytaj więcej

Zajęcia Rehabilitycyjne


Kobiety przychodzące do Klubu powinny otrzymywać w nim wsparcie i pomoc tak bogatą, spontaniczną i życzliwą - by wzbudzało to w nich uczucie wdzięczności, chęć oddania podobnej przysługi(…)

czytaj więcej

Praca Ochotniczek


Ochotniczka - to specjalny rodzaj wolontariuszki. Ale wolontariat, to coś innego. Każda Ochotniczka jest wolontariuszką, ale nie odwrotnie. Wolontariuszy werbuje się z całego społeczeństwa.(…)

czytaj więcej

Programy Szkoleniowe


Stale prowadzimy szkolenia w zakresie podnoszenia poziomu wiedzy na temat leczenia i profilaktyki raka piersi. Tylko wysoki poziom wiedzy społeczeństwa na temat profilaktyki raka piersi, czyli(…)

czytaj więcej

Wyjazdy


Nasz klub organizuje coroczne wyjazdy szkoleniowo - rehabilitacyjne dla kobiet dotkniętych rakiem. Każda nasza człońkini może pojechać na turnus. Najczęsciej wyjeżdzamy nad morze - w maju lub(…)

czytaj więcej

Współpraca


Partnerami, z którymi KLUB nasz współpracuje na stałe to: Wielka Kampania Życia - AVON Kontra Rak Piersi, Polski Komitet Zwalczania Raka, Amoena Breast Cancer i ostatnio Instytut Badań DNA.(…)

czytaj więcej