Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2009-08-14

"Kiedy TO przydarzy się Tobie...Poradnik dla kobiet chorych na raka piersi" - Earlene Dal Pozzo, Joann Dilts


ksiazka.jpg

Jeśli inne kobiety będą mogły skorzystać z tego, czego się nauczyłyśmy, być może ich walka będzie łatwiejsza.   
--------------------

Dobrze wiem jak podczas choroby doskwiera brak wiedzy. Ta książka może to zmienić. Jest kopalnią informacji i prostych rad. Porządkuje naszą wiedzę, pomaga oswoić chorobę, oraz skupić się na leczeniu i zdrowieniu. To książka nie tylko dla chorych, ale i dla ich rodzin i przyjaciół, a także dla lekarzy, którzy wciąż za mało uwagi poświęcają chorej duszy.

Krystyna Kofta  


To doskonały poradnik dla kobiet, u których zdiagnozowano raka piersi. Jest wiele rzeczy, o których powinnaś wiedzieć, aby poradzić sobie w trakcie leczenia. Ta książka będzie Twoim przewodnikiem. Pamiętaj również, że nie jesteś sama - Amazonki mogą Ci pomóc.

Elżbieta Kozik
Prezes Stowarzyszenia "AMAZONKI"
Warszawa-Centrum

Może ci się wydawać, że jesteś świetnie przygotowana na wysłuchanie wszelkich informacji, ale nowina, że masz raka piersi, jest po prostu miażdżąca? Nie bardzo wiadomo, co zrobić najpierw, i możesz czuć się okropnie samotna i zagubiona.

Dwie kobiety, które przeżyły raka piersi, stwierdziły, że ich doświadczenia mogą pomóc innym kobietom chorym na ten nowotwór. Napisały tę książkę, żeby dać kobietom to, czego brakowało im podczas leczenia.
Książka zawiera wiele praktycznych rad, które pomogą łatwiej przejść przez leczenie raka piersi. Prowadzi przez wszystkie etapy kuracji, opowiadając o nich jasno i zrozumiale. Autorki opisują leczenie z perspektywy własnych doświadczeń.
Kiedy To przydarzy się Tobie to niezwykły towarzysz, który pomoże każdej kobiecie stojącej wobec konieczności podjęcia leczenia raka piersi.

Mamy nadzieję, że z naszych doświadczeń dowiesz się czegoś, co pomoże ci nauczyć się pomagać samej sobie i pozwolić innym, aby ci pomagali i aby  leczenie było jak najłatwiejsze.

   

Książka dostępna będzie już od 1 października 2009 we wszystkich księgarniach klubowych Świata Książki. Adresy księgarni na stronie: www.swiatksiazki.pl