Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2019-09-28

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa


Przez pierwsze dwa tygodnie października, międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi,  klientki QUIOSQUE mogą wesprzeć Stowarzyszenie Amazonki kupując bluzkę zaprojektowaną specjalnie na tę akcję. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki.

Marka QUIOSQUE zadba także o zdrowie swoich Klientek i umożliwi im bezpłatne badania mammograficzne w Bydgoszczy – mieście, w którym firma ma swoją siedzibę.

Na stronie quiosque.pl dostępna będzie instrukcja samobadania piersi. We współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki, zajmującym się profilaktyką raka piersi oraz wsparciem kobiet w trakcie i po leczeniu choroby, marka zrealizowała film, z którego dowiadujemy się dlaczego warto badać piersi i że temat ten nie dotyczy tylko kobiet, ale także ich bliskich. Film będzie dostępny od października na kanale YouTube QUIOSQUE.

Jak zadbać o swoje piersi? Od dwudziestego roku życia każda kobieta powinna regularnie badać piersi, a minimum raz w roku wykonać profesjonalne badanie u ginekologa, chirurga lub onkologa.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji przypomnimy kobietom, że profilaktyka jest bardzo ważna. Badania nie są bolesne, nie wymagają od nas dużego wysiłku. Mimo to kobiety nie mają na nie czasu, bo zwykle myślą o innych, a nie o sobie. Pamiętajmy, jesteśmy piękne, kiedy jesteśmy zdrowe. - mówi Monika Kujas,  PR Manager QUIOSQUE.