Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2018-10-02

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa


zadbajosiebie_logo.pngMarka odzieżowa QUIOSQUE już po raz piąty organizuje akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych. Partnerem akcji jest Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa  Centrum.

Piersi, niewątpliwy atrybut kobiecego piękna, a jednak nie poświęcamy mu należytej uwagi. Skupiamy się na mankamentach naszej sylwetki i tym, co chciałybyśmy w sobie zmienić. Dochodzimy do wniosku, że nasz biust jest za duży, za mały, niewystarczająco jędrny. Tymczasem nie to jest ważne...  

Jak zadbać o swoje piersi? Od dwudziestego roku życia każda kobieta powinna regularnie badać piersi, a minimum raz w roku wykonać profesjonalne badanie u ginekologa, chirurga lub onkologa.

Aby przekonać Polki do samobadania piersi, marka QUIOSQUE przygotowała krótki instruktaż dostępny na stronie quiosque.pl. We współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki, zajmującym się profilaktyką raka piersi oraz wsparciem kobiet w trakcie i po leczeniu choroby, marka opracowała również filmy z cennymi informacjami dla każdej kobiety. Można je zobaczyć na kanale YouTube QUIOSQUE.

Przez pierwsze dwa tygodnie października, międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi,  klientki QUIOSQUE mogą wesprzeć Stowarzyszenie Amazonki kupując bluzkę zaprojektowaną specjalnie na tę akcję. Nadruk na bluzce - przedstawiający wizerunek kobiet o różnych sylwetkach -  nawiązuje zarówno do motywu Różowej Wstążki, jak i hasła marki „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”. Zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji przypomnimy kobietom, że profilaktyka jest bardzo ważna. Badania nie są bolesne, nie wymagają od nas dużego wysiłku. Mimo to kobiety nie mają na nie czasu, bo zwykle myślą o innych, a nie o sobie. Pamiętajmy, jesteśmy piękne, kiedy jesteśmy zdrowe. - mówi Monika Kujas,  PR Manager QUIOSQUE.