Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2008-11-04

Warto przeczytać


Tym razem Wydawnictwo Albatros ma dla Państwa nietypową propozycję. Jest to napisana przez Dr. Servana Schreibera książka:  Antyrak.

Nowy styl życia
.Niezwykle zależy nam żeby ta książka pełniła rolę kampanii społecznej uświadamiającej ludziom, jak ważny w profilaktyce antyrakowej jest styl życia, jaki prowadzą. Naszym celem jest to żeby była dostępna dla jak największej liczby odbiorców, dlatego też postaraliśmy się, aby była przystępna cenowo. Książka ukazuje się w nakładzie 50 000 egzemplarzy. Traktujemy ją jako najważniejszą książkę 2008 roku

Dr. Servan-Schreiber jest neurochirurgiem i psychiatrą, zajmuje się terapią osób cierpiących na nowotwory i inne ciężkie choroby. Piętnaście lat temu wykryto u niego guz mózgu; przeżył dwie operacje i nawrót choroby. Jest zwolennikiem zarówno niekonwencjonalnych, jak tradycyjnych metod leczenia.

 Pragnę zaznaczyć, że nie jest to praca o jakimś złotym, sensacyjnym lekarstwie na raka. Antyrak odpowiada na pytania kluczowe dla zdrowia większości ludzi: Jaki tryb życia prowadzić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka?, Co robić, aby zahamować jego rozwój?, Co jeść i jakie stosować diety?

Jest to niewątpliwie książka z przesłaniem, które autor ujął w tych oto krzepiących słowach:

„Powinniśmy, zatem pielęgnować w sobie życie. Kiedy to robimy, jesteśmy zdrowsi, bardziej szczęśliwi, nie dopuszczamy do rozwoju choroby, a jeśli już jesteśmy chorzy, pomagamy organizmowi walczyć najlepiej jak to tylko możliwe.”

 

Anti-cancer. A New Way of Life

tłum. Piotr Amsterdamski

Grzegorz Kołodziejczyk

978-83-7359-765-5

Cena detaliczna: 25.90

 

Książka dostępna: w salonach EMPIK

Sprzedaż internetowa:

www.merlin.pl, www.empik.com, www.olesiejuk.pl